Szamba betonowe Zalewo

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do tworzenia prefabrykatów i innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Zalewo

Szczelne zbiorniki na szambo Zalewo

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To istotne, gdyż szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Należy zatem zlecić zadanie wykonania pełnej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy patent na porządne nawadnianie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, miejsca realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Mimo że droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy budujesz dom. Współczesne przepisy nakazują, aby wszelkie budynki posiadały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538