Szamba betonowe Bojanowo

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do wykonania wykopu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Bojanowo

Szczelne zbiorniki betonowe Bojanowo

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538