Szamba betonowe Borek Wielkopolski

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Borek Wielkopolski

Szczelne zbiorniki betonowe Borek Wielkopolski

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538