Szamba betonowe Buk

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do wykonania wykopu na działce u inwestora. Żeby budowa szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Buk

Szczelne zbiorniki betonowe Buk

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory i instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538