Szamba betonowe Chocz

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do zrobienia wykopu na działce u inwestora. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Chocz

Szczelne zbiorniki betonowe Chocz

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne metody pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538