Szamba betonowe Chodzież

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wtedy należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych materiałów do tworzenia szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Chodzież

Szczelne zbiorniki na szambo Chodzież

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność prefabrykatu. To ważne, bo szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Warto zatem zlecić zadanie wykonania pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy patent na obfite nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości zbiornika, regionu wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Mimo że droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak niezbędna, jeśli stawiasz dom. Obecne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538