Szamba betonowe Czarnków

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Czarnków

Szczelne zbiorniki na szambo Czarnków

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, gdyż szambo powinno pozostawać wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie realizacji całkowitej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy patent na darmowe podlewanie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru szamba, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Mimo że droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże nieunikniona, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, żeby wszelkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538