Szamba betonowe Czempiń

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów i nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Czempiń

Szczelne zbiorniki na szambo Czempiń

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo musi pozostawać wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Należy zatem zlecić wyzwanie wykonania pełnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy patent na porządne nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, aby wszelkie domy posiadały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538