Szamba betonowe Czerniejewo

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do tworzenia prefabrykatów i światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Czerniejewo

Szczelne zbiorniki na szambo Czerniejewo

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To ważne, bo szambo powinno być wodoodporne. Zawartość z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto więc polecić zadanie wykonania kompletnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na porządne nawadnianie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże nieunikniona, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, aby wszelkie domy posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz pomocy w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538