Szamba betonowe Dąbie

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia szamb i światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Dąbie

Szczelne zbiorniki na szambo Dąbie

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność zbiornika. To ważne, bo szambo powinno być wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy więc oddać zadanie wykonania kompletnej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na darmowe nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak niezbędna, gdy budujesz dom. Obecne zasady wymagają, aby wszystkie domy miały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538