Szamba betonowe Dobra

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z domów musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do instalacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Dobra

Szczelne zbiorniki na szambo Dobra

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, bo szambo musi być wodoodporne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Należy więc oddać zadanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na obfite podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru zbiornika, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak nieunikniona, jeśli stawiasz dom. Współczesne przepisy nakazują, aby wszelkie domy posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie wyboru szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538