Szamba betonowe Dobrzyca

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do wykonania dołu na działce u właściciela. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Dobrzyca

Szczelne zbiorniki betonowe Dobrzyca

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538