Szamba betonowe Dolsk

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Dolsk

Szczelne zbiorniki betonowe Dolsk

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538