Szamba betonowe Gołańcz

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do instalacji miejskiej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Gołańcz

Szczelne zbiorniki na szambo Gołańcz

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto zatem polecić zadanie wykonania kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy patent na obfite nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury zbiornika, obszaru realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże konieczna, gdy budujesz dom. Obecne przepisy nakazują, aby wszelkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538