Szamba betonowe Gostyń

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Żeby budowa zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Gostyń

Szczelne zbiorniki betonowe Gostyń

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538