Szamba betonowe Grabów nad Prosną

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do budowy prefabrykatów i innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Grabów nad Prosną

Szczelne zbiorniki na szambo Grabów nad Prosną

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To istotne, gdyż szambo powinno pozostawać szczelne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Warto więc zlecić wyzwanie wykonania kompletnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na obfite podlewanie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, regionu wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, jeśli stawiasz dom. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie domy posiadały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestii kupna zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538