Szamba betonowe Grodzisk Wielkopolski

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Grodzisk Wielkopolski

Szczelne zbiorniki betonowe Grodzisk Wielkopolski

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538