Szamba betonowe Jaraczewo

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Jaraczewo

Szczelne zbiorniki na szambo Jaraczewo

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, bo szambo musi być szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie wykonania kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na obfite nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury zbiornika, miejsca wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże konieczna, jeśli stawiasz dom. Obecne przepisy wymagają, aby wszystkie domy miały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538