Szamba betonowe Jarocin

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów i światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Jarocin

Szczelne zbiorniki na szambo Jarocin

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Warto zatem oddać zadanie stworzenia całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru zbiornika, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże konieczna, gdy stawiasz dom. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie domy miały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538