Szamba betonowe Jastrowie

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z domów musi odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Jastrowie

Szczelne zbiorniki na szambo Jastrowie

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność zbiornika. To istotne, gdyż szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Należy zatem zlecić wyzwanie wykonania pełnej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy sposób na darmowe nawadnianie grządek. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości zbiornika, obszaru wykonania prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Mimo że droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, aby wszelkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie kupna zbiornika o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538