Szamba betonowe Jutrosin

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Jutrosin

Szczelne zbiorniki na szambo Jutrosin

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo musi być szczelne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy zatem zlecić wyzwanie wykonania pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy sposób na darmowe podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości szamba, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Choć droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże nieunikniona, jeśli budujesz dom. Obecne zasady wymagają, aby wszelkie domy posiadały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538