Szamba betonowe Kępno

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kępno

Szczelne zbiorniki na szambo Kępno

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność zbiornika. To istotne, gdyż szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Warto więc zlecić zadanie wykonania kompletnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy patent na darmowe nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszystkie domy miały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli oczekujesz wsparcia w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538