Szamba betonowe Kłecko

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do instalacji miejskiej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej skomplikowanej budowie. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kłecko

Szczelne zbiorniki na szambo Kłecko

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To istotne, bo szambo powinno pozostawać szczelne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy zatem oddać wyzwanie stworzenia kompletnej instalacji fachowcom. To pozwoli śmiało używać szamba i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy patent na porządne nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, obszaru wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie domy posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli oczekujesz porady w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538