Szamba betonowe Kórnik

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia szamb oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Kórnik

Szczelne zbiorniki na szambo Kórnik

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Zawartość z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy zatem zlecić wyzwanie wykonania pełnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru szamba, regionu wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże niezbędna, jeśli stawiasz dom. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki miały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538