Szamba betonowe Kościan

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kościan

Szczelne zbiorniki na szambo Kościan

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To istotne, gdyż szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto zatem oddać zadanie realizacji pełnej instalacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na porządne nawadnianie grządek. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, regionu wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, aby wszystkie budynki posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538