Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych składników do budowy szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Szczelne zbiorniki na szambo Koźmin Wielkopolski

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność prefabrykatu. To istotne, gdyż szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Warto więc zlecić wyzwanie wykonania kompletnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na obfite nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru szamba, miejsca wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Mimo że droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, jeśli budujesz dom. Obecne przepisy nakazują, aby wszystkie budynki miały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538