Szamba betonowe Krajenka

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów powinno przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do tworzenia prefabrykatów i światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Krajenka

Szczelne zbiorniki na szambo Krajenka

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo powinno być szczelne. Ścieki z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy więc zlecić wyzwanie stworzenia kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na darmowe nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru szamba, regionu wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże konieczna, gdy budujesz dom. Obecne przepisy wymagają, żeby wszelkie budynki miały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538