Szamba betonowe Krobia

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Krobia

Szczelne zbiorniki na szambo Krobia

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość konstrukcji. To istotne, ponieważ szambo musi pozostawać wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto więc oddać zadanie stworzenia kompletnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na porządne nawadnianie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości zbiornika, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, jeśli budujesz dom. Obecne zasady wymagają, żeby wszystkie domy miały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538