Szamba betonowe Krzyż Wielkopolski

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u inwestora. Żeby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Krzyż Wielkopolski

Szczelne zbiorniki betonowe Krzyż Wielkopolski

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538