Szamba betonowe Książ Wielkopolski

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb i innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Książ Wielkopolski

Szczelne zbiorniki na szambo Książ Wielkopolski

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Warto zatem zlecić zadanie realizacji pełnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na porządne nawadnianie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, obszaru wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże niezbędna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, żeby wszystkie domy miały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz pomocy w kwestii kupna szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538