Szamba betonowe Łobżenica

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Łobżenica

Szczelne zbiorniki betonowe Łobżenica

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie kupna właściwej pojemności szamba. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538