Szamba betonowe Luboń

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Aby instalacja zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Luboń

Szczelne zbiorniki betonowe Luboń

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538