Szamba betonowe Margonin

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Margonin

Szczelne zbiorniki na szambo Margonin

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, ponieważ szambo musi pozostawać szczelne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto zatem oddać zadanie wykonania kompletnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy sposób na darmowe podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru szamba, regionu realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak niezbędna, jeśli budujesz dom. Obecne zasady wymagają, aby wszystkie domy posiadały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538