Szamba betonowe Mikstat

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Mikstat

Szczelne zbiorniki betonowe Mikstat

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne metody pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538