Szamba betonowe Mosina

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić szambo na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Mosina

Szczelne zbiorniki betonowe Mosina

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538