Szamba betonowe Murowana Goślina

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Żeby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Murowana Goślina

Szczelne zbiorniki betonowe Murowana Goślina

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna właściwej wielkości zbiornika. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538