Szamba betonowe Nowe Skalmierzyce

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Nowe Skalmierzyce

Szczelne zbiorniki betonowe Nowe Skalmierzyce

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w kwestii kupna właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538