Szamba betonowe Oborniki

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Aby budowa szamba udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Oborniki

Szczelne zbiorniki betonowe Oborniki

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne metody pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538