Szamba betonowe Obrzycko

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Żeby budowa szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Obrzycko

Szczelne zbiorniki betonowe Obrzycko

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538