Szamba betonowe Odolanów

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do instalacji gminnej, wtedy należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Odolanów

Szczelne zbiorniki na szambo Odolanów

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto więc polecić wyzwanie wykonania kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy patent na porządne nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości szamba, miejsca wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszystkie budynki miały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538