Szamba betonowe Okonek

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Okonek

Szczelne zbiorniki betonowe Okonek

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory i montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538