Szamba betonowe Osieczna

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do wykonania dołu na działce u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Osieczna

Szczelne zbiorniki betonowe Osieczna

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538