Szamba betonowe Ostroróg

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Ostroróg

Szczelne zbiorniki betonowe Ostroróg

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538