Szamba betonowe Pleszew

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy szamb i innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Pleszew

Szczelne zbiorniki na szambo Pleszew

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność zbiornika. To ważne, bo szambo musi pozostawać szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Warto zatem oddać wyzwanie wykonania całkowitej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy patent na porządne nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru zbiornika, regionu wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, jeśli budujesz dom. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w sprawie kupna szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538