Szamba betonowe Pniewy

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Pniewy

Szczelne zbiorniki na szambo Pniewy

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To istotne, gdyż szambo musi pozostawać wodoodporne. Nieczystości z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Warto więc oddać zadanie realizacji pełnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy sposób na darmowe nawadnianie grządek. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak konieczna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, aby wszystkie domy miały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie szamba. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538