Szamba betonowe Pobiedziska

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do instalacji gminnej, wówczas należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do budowy szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Pobiedziska

Szczelne zbiorniki na szambo Pobiedziska

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To ważne, bo szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Należy zatem polecić zadanie realizacji całkowitej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na darmowe nawadnianie grządek. Zlecając to specjalistom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże nieunikniona, jeśli stawiasz dom. Obecne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538