Szamba betonowe Pogorzela

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych składników do budowy prefabrykatów i światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Pogorzela

Szczelne zbiorniki na szambo Pogorzela

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To ważne, gdyż szambo musi pozostawać szczelne. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Warto więc zlecić wyzwanie wykonania całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało używać szamba i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy patent na darmowe podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru szamba, miejsca wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak nieunikniona, gdy budujesz dom. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie budynki miały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie kupna szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538