Szamba betonowe Poniec

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Poniec

Szczelne zbiorniki betonowe Poniec

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, choć często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba i montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538