Szamba betonowe Przedecz

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb i światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Przedecz

Szczelne zbiorniki na szambo Przedecz

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, bo szambo musi być szczelne. Zawartość z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto zatem oddać wyzwanie wykonania kompletnej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy sposób na obfite nawadnianie grządek. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru szamba, regionu wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, żeby wszystkie budynki posiadały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538