Szamba betonowe Puszczykowo

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów musi przebiegać z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie najtrwalszych składników do budowy szamb i światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Puszczykowo

Szczelne zbiorniki na szambo Puszczykowo

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo powinno być szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Warto zatem zlecić zadanie realizacji pełnej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na darmowe nawadnianie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże konieczna, jeśli budujesz dom. Obecne przepisy wymagają, żeby wszelkie budynki miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538